Detail reference

Results

Pre spoločnosť Metzeler Slovakia sme navrhli a pripravili projektovú dokumentáciu, vyrobili svietidlá na mieru, namontovali ich a nastavili automatickú reguláciu v priemyselných priestoroch podľa denného svetla zapadajúceho do vnútorných priestorov.

Vymenili sme viac ako 490 svietidiel, vďaka čomu sme dosiahli úsporu viac ako 60 %.

V spoločnosti Metzeler sme vymenili všetky svietidlá. Svietidlá do výrobných priestorov, kancelárii a taktiež aj do exteriérových priestorov.

Táto investícia pre spoločnosť Metzeler predstavuje ročne okolo 40000 € ušetrených nákladov. Návratnosť investície je jeden a pol roka.
Samostatnou investíciou do osvetľovacej sústavy s automatickým riadením osvetlenia je možné za 5 rokov dosiahnuť úsporu viac ako 200 000 €.

Savings achieved

74%

Emission savings CO2

39.420 kg

Financial savings

39 420 € per year

Recovery of investment

1 year

Said about us

Naša spokojnosť so spoluprácou je 100%. Počas prípravnej fázy nebol žiaden komunikačný ani technický problém a všetko prebehlo bez ťažkostí. Montážnici počas inštalácie takisto dodržiavali všetky naše technické, bezpečnostné aj organizačné požiadavky a boli nápomocný. P. Baráth reagoval vždy okamžite na maily alebo telefonáty a viackrát nás bezodkladne v prípade potreby navštívil na prediskutovanie situácie. Pri menších problémoch okamžite reagoval a vyriešil ich bez akýchkoľvek pripomienok, čo je momentálne stále na našom trhu svetlá výnimka. Ukončenie, odovzdanie aj priebeh projektu bol absolútne bezproblémový. Takto v realite vyzerá, keď je zákazník náš pán. Ďakujeme pekne za spoluprácu a prajeme nech sa Vám darí!

Logo Metzeler Slovakia

Martin Minarič

Metzeler Slovakia

Write us

Become our next satisfied customer. We are inviting you for cup of coffee in order to agree on further cooperation.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.