Proč tvoříme vlastní LED svítidla?

08.11.2021

Když se rozhodnete pro LED svítidla, ve většině obchodů se svítidly můžete narazit na stejné značky. Široký výběr svítidel může mít své výhody, ale také nevýhody. Proč jsme se rozhodli jít svojí cestou a tvořit vlastní značku?

Back to the list

LED svítidla od InLED

V tomto směru jsme již od začátku chtěli být jedineční. Co nás k tomu vedlo? Touha po tom, odlišit se od ostatních a přinášet našim klientům kvalitní LED svítidla vlastní značky.


Víme, co prodáváme

U nás si nekoupíte žádnou kočku v pytli. Tím, že prodáváme vlastní produkty, si můžete být jisti jejich kvalitou. Při samotné výrobě součástek a svítidel se snažíme o co nejefektivnější výsledek, s nímž budeme spokojeni nejen my, ale zejména naši zákazníci.


Kvalitní servis přímo od výrobce

Díky vlastní výrobě dokážeme našim klientům poskytnout ten nejlepší servis. Kdo se přece ve výrobcích vyzná lépe než jejich výrobce, že? Samozřejmostí je krátká čekací doba v případě závad (přičemž za rok máme méně než 0,5 % reklamací) a celkově rychlé jednání.


Pravidelné inovace

Rovněž je v našem případě samozřejmá i pravidelná kontrola výrobků a jejich neustálé zlepšování. Náš tým tvořený techniky, designéry a inovátory vytváří řešení pro konečný produkt tak, aby byl kvalitní, designový a zejména praktický. Zároveň se právě výrobou LED produktů snažíme vyřešit problematiku osvětlení a jeho dopadu na naše životní prostředí. Jak říká náš jednatel společnosti, Ing. Josef Glavanič, „My nikdy nebudeme spokojeni, a to nás pohání vpřed.“


Vše pro klientovu spokojenost

Mnoho klientů potřebuje osvětlení na míru. Díky vlastní výrobě se umíme přizpůsobit a dodat jim tak řešení přesně pro jejich prostory. Co je na tom všem ale nejlepší?

Jak říká náš obchodní manažer Tomáš Baráth, „Věříme tomu, co děláme. Naší snahou je dodávat klientům sofistikovaná řešení. Výrobou vlastních LED svítidel umíme navrhnout úsporné a efektivní řešení, které následně dokážeme i zrealizovat. To se později odráží při nákladech na elektrickou energii.“


Tvoříme pro vás

Těší nás, když vidíme tu přeměnu prostor, kde je šero, ba téměř tma, na prosvětlené průmyslové haly či interiéry, kterým dominují naše nová LED svítidla. Navíc, když víme, že tím naši klienti ušetří nemalé finanční prostředky a náklady na elektrickou energii, je to pro nás příjemným zadostiučiněním. Pokud tedy přemýšlíte nad výměnou starých svítidel na šetrná a efektivní LED svítidla, neváhejte se na nás obrátit.

Write us

Become our next satisfied customer. We are inviting you for cup of coffee in order to agree on further cooperation.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.