7 dôvodov, prečo by ste mali staviť na InLED osvetlenie

18.12.2023

Existuje niekoľko dôvodov, prečo by ste mali zvážiť investíciu do kvalitných LED svietidiel zo Slovenska. Benefity, ktoré vďaka nim môžete očakávať, vás presvedčia.

Back to the list

1.       Efektívna spotreba energie

LED svietidlá sú známe svojou nízkou spotrebou energie v porovnaní s tradičnými zdrojmi osvetlenia. To vám nielen pomáha znížiť účty za energiu, ale aj prispieva k udržateľnosti a ochrane životného prostredia.

2.       Dlhá životnosť

 LED svietidlá majú dlhšiu životnosť než bežné žiarovky, čo znamená menej nákladov na ich výmenu a údržbu. To je obzvlášť dôležité v komerčných priestoroch, kde je prevádzka nepretržitá a spotreba energie je naozaj vysoká.

3.       Kvalitné osvetlenie na každé miesto

InLED svietidlá poskytujú vysokokvalitné rovnomerné osvetlenie. Sú ideálne pre rôzne priestory vrátane kancelárskych priestorov, obchodných plôch alebo výrobných hál či areálov s rôznym využitím. Určite by veľkú službu urobili aj vo vašej prevádzke.

4.       Certifikované meranie osvetlenia

Bezplatným svetelným auditom zistíte, ako je na tom vaše súčasné osvetlenie. Vykonáme certifikované meranie umelého osvetlenia, ktoré vám poskytne kompletný obraz o vašich výdavkoch týkajúcich sa osvetlenia.

5.       Návrh a výroba šité na mieru

Pripravíme vám kompletný projekt osvetlenia, s ktorým ušetríte a vytvoríme predbežný výpočet LED svietidiel presne podľa vašich potrieb. Vďaka personalizovanému prístupu zabezpečíme optimálny výkon osvetlenia.

6.       Produkty vyrábané na Slovensku

InLED svietidlá sú vyrábané priamo na Slovensku z kvalitných komponentov. Lokálna výroba zabezpečuje nielen rýchlu dostupnosť produktov, ale aj možnosť kontroly kvality v každom štádiu výrobného procesu.

7.       Profesionálna a rýchla montáž

O montáž šetrných LED svietidiel a ich následné zapojenie do prevádzky sa tiež postaráme. Vďaka bohatej praxi je zabezpečený bezproblémový proces inštalácie.

Investícia do InLED svietidiel nie je len investíciou do kvalitného osvetlenia, ale aj do úspory nákladov a udržateľnejšieho životného prostredia. Neváhajte sa na nás obrátiť a pomôžeme znížiť náklady aj vo vašej prevádzke či podniku. 

Write us

Become our next satisfied customer. We are inviting you for cup of coffee in order to agree on further cooperation.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.